user1

Zühal Şentosun

kurucu

1977 doğumlu, geçmişteki yemek sanayi geçmişini eğitimi ve tecrübesiyle birleştirerek hanımelini oluşturan işletme sahibidir. Uludağ üniversitesi gıda mezunu olan Zühal hanım mezuniyetinden sonra değişik gıda sektörlerindeki deneyimlerinden sonra en son 6 yıllık yemek sanayi tecrübesini hayali olan küçük lokantası hanımeli ev yemekleri ile birleştirdi.

Melek Şentosun

kurucu

Hanımelinin ablası olarak bilinen melek abla kuruluşumuzdan bu yana  desteği ve yardımlarıyla her an ihtiyaç olduğunda bütün boşlukları dolduran, en önemlisi de büyük manevi desteğiyle hepimize moral ve güzellikler katan vazgeçilmez hanımeli kurucusudur.

user1
Ahmet-İlhan-2

Ahmet İlhan

aşçı

Hanımelinin kurulusunda bu yana elinin ve yüreğinin güzel lezzetini güveçlere katan 1984 doğumlu genç, enerjik ve tecrübeli bir aşçı olarak çalışmaktadır. Küçük yaşlardan beri tecrübe kazanacak işletmelerde çalışarak elinin marifetini  üst düzeye çıkarmış, bugün hanımelinde yapılan tüm lezzetli yemeklerin mimarıdır.

Nevin Şimşek

tatlı ustası

1977 doğumlu, lezzetli tatlılarımızın mimarı olan nevin ustamız açılışımızdan bu yana öncelikle 25 yıllık dostluğunun manevi desteğiyle başlayıp sonrasında marifetli ellerinin lezzetiyle hanımelinin hem ustası hemde nevin ablası olmuştur.

user1
user1

Gülbiye Erol

mutfak sorumlusu

Yaklaşık 1 yıldır hanımelinde mutfağımızın düzen, temizlik konusunda bize son derece titizlikle yardımcı olan Gülbiye Hanım, geçmişindeki deneyimiyle  hanımelinin çalışma ortamına çok çabuk ayak uyduran bayan arkadaşımızdır.

logo1

Beşevler Mh. Yıldırım Cd. 323/A Nilüfer/Bursa

Hafta İçi: 07.00 – 17:30

Cumartesi: 07:00 – 16:00

Pazar: Kapalı

2021 Hanımeli Ev Yemekleri.  Sitede kullanılan tüm yemek görselleri Hanımeli Ev Yemekleri’ne aittir.